Lauko durys >

Šarvuotos durys

Patikimos ir ilgaamžės durys, skirtos intensyviam varstymui ciklui

Šarvuotos lauko durys rinkoje pasirodė kaip saugumo ir patikimumo standartas, tačiau laikui bėgant, durų konstrukcija buvo tobulinima prisitaikant prie šiuolaikinio dizaino ir energinio naudingumo reikalavimų.

Šių durų furnitūra pasižymi itin aukšta kokybe, galite būti tikri, jog durys varstysis kokybiškai ir sandariai. Papildomai apsaugai nuo korozijos, šarvuotos lauko durys dažomos milteliniu būdu. Visos naudojamos medžiagos atsparios lauko sąlygoms, tačiau norint, jog durų spalva ir apdailos plokštės estetinis vaizdas išliktų nepakitęs ištisus metus, rekomenduojama duris komplektuoti kartu su stogeliu.

Šarvuotos lauko durys

Sužinokite šarvuotų durų kainą telefonu

Siūlome praktiškus patarimus renkantis duris renovacijai ar naujai statybai. Profesionalus ir greitas individualaus pasiūlymo pateikimas.

Šarvuotų durų privalumai

Kodėl verta pasirinkti šarvuotas duris?

Nemokamas specialisto vizitas

Jūsų patogumui galime nemokamai atvykti pas Jus ir pateikti tikslų pasiūlymą pagal Jūsų poreikus. 

Okoume lauko durys didelis stiklas

Okoume plokštės šarvuotos durys

Beicuota, elegantiška apdaila lauko durims iš gabonmedžio. Pasitelkiant naujausias technologijas, Okoume plokštė apdirbama ją impregnuojant bei gruntuojant, tam, kad plkoštė taptų itin atspari drėgmei ir saulei.

Išskirtinai natūralų estetinį vaizdą sukuria 4 beicavimo atspalviai, tačiau norint durų spalvą pritaikyti prie langų ar stogo atspalvio, duris galima dažyti pagal RAL spalvyną. Šarvuotas duris galima frezuoti įvairiais mūsų siūlomais raštais, komplektuoti duris kartu su stikliuku, šonduriu ar viršduriu.

Šarvuotos lauko durys su Okoume plokšte atitinka A+/A++ energinio naudingumo klasę.

MDF plokštės šarvuotos durys

Sertifikuota UMIDAX MDF-HLS dažyta plokštė užtikrins puikią garso ir šilumos izoliaciją. Ši medžiaga ypatinga tuo, kad yra atspari vandeniui, nepraranda savo savybių net ir po mechaninių pažeidimų, gaminama pagal išskirtinę technologiją.

Lauko durys iš MDF gali būti gražinamos įvairiais raštais, vyrauja didelė stiklo paketų įvairovė. Galite pasirinkti bet kurią norimą spalvą, nes durys dažomos pagal RAL spalvyną.

Šarvuotos lauko durys su MDF apdailos plokšte atitinka A klasės energetinį naudingumą, todėl puikiai tiks renovuojant namą arba renkantis duris į pagalbines patalpas naujoje statyboje.

Susikurkite savo durų stilių

Šarvuotos lauko durys bet kokiam interjerui!

Lauko durims mes siūlome UMIDAX MDF-HLS dažytą plokštę, Okoume plokštę, dengtą gabonmedžio lukštu, MDF plokštę, dengtą PVC plėvele arba VAF fanera (jūrinė fanera). Apdailinės plokštės dažomos pagal RAL Classic spalvyną, poliuretaniniais dažais.

Didelis šarvuotų durų apdailinių plokščių ir frezavimo raštų pasirinkimas leis atsiskleisti Jūsų kūrybiškumui.