APIE MEGA LANGAI

Kokybiški plastikiniai langai ir platus durų asortimentas už gerą kainą kiekvienam būstui!

@

Sertifikuota produkcija ir aukščiausia kokybė

Visai produkcijai suteikiamos garantijos ir deklaracijos, siūlome tiek ekonominės tiek aukščiausios A++ klasės gaminius

@

Rinkoje pirmaujantys gaminiai už prieinamą kainą

Pas mus galite įsigyti vokiškos ir daniškos kokybės standartus atitinkančius, laiko patikrintus prekinius ženklus

Apie mus

Kokybiški plastikiniai langai ir pagrindinės namo durys – viena svarbiausių šilto ir šviesaus būsto sudedamųjų dalių. Nieko nėra jaukiau, nei šaltą ir šlapią dieną jaukiai sėdėti šiltuose namuose, rankose laikyti karštos arbatos puodelį, stebėti aprimusį gyvenimą pro langą ir mėgautis šiltų ir šviesių namų suteikiama poilsio oaze.

Atėjo laikas susikurti tokią jaukią erdvę ir Jums? Mega Langai komanda yra pasiruošusi Jūsų svajonių būstą perkelti į realybę su aukščiausios kokybės gaminiais ir profesionalia specialistų komanda. Būsto atnaujinimas dar niekada nebuvo toks greitas ir paprastas.

Mūsų tikslas – maksimaliai patenkinti kliento poreikius. Į tai įeina mūsų teikiamos paslaugos, aptarnavimas ir aukščiausios kokybės palaikymas tiek paslaugų sektoriuje, tiek gaminiuose. Mūsų kaina yra konkurencinga, dirbame tiek su ekonominio tipo profiliais, tiek su naujos statybos, pasyvių namų reikalavimus išpildančiais profiliais (energetinė klasė A, A+ ir A++).

Asortimentas, kurį siūlome savo klientams, pasižymi itin aukšta, užsienyje palankiai vertinama kokybe – čia puikuojasi daniškos, šveicariškos bei vokiškos kokybės standartai. Netrūksta tokių garsių prekinių ženklų kaip „Rehau“ ir „Kömmerling“, kurie siūlo geriausius plastikinius langus ir duris, taip pat ir vokiškas prekinis ženklas „WinkHaus“ bei austriškas „Maco“, siūlantys kokybiškiausius langų ir durų apkaustus. Jų dėka langai yra ilgaamžiai, skirti saugiam, patogiam ir reguliariam naudojimui.

Šarvo durims naudojame tik kokybiškas spynas, pagamintas tokių garsių prekinių ženklų kaip „ASSA“ ir „Securemme“. Dirbame tik su patikimomis ir geriausiai įvertintomis medžiagomis bei produkcija. Visas mūsų asortimentas yra sertifikuotas, suteikiame atitikties deklaracijas. Mums svarbu, kad kiekvienas mūsų gaminys pagerintų Jūsų būsto kokybę ir suteiktų namams daugiau jaukumo ir geresnes sąlygas poilsiui.

Mūsų specialistai pasieks Jus bet kuriame Lietuvos kampelyje, pakonsultuos ir pasiūlys geriausią variantą Jūsų būstui. Tad jeigu norite gauti plastikinius langus arba duris kuo greičiau, esame visai šalia, kad visa tai Jums suteiktume.

MEGA LANGAI – STIPRIAUSI LIETUVOJE 2021 m.

Mūsų klientai yra didžiausias mūsų prioritetas. Esame visuomet pasiruošę patarti, nemokamai pakonsultuoti. Kiekvieną klientą ir objektą vertiname individualiai, todėl kruopščiai įsiklausome į kliento poreikius ir juos įgyvendiname. Džiaugiamės kiekvieno iš jūsų įvertinimu ir gražiu atsiliepimu. Pažadame nuolatos tobulėti ir būti stipriausiais, patikimiausiais jūsų partneriais.
stipriausi-lietuvoje-2021