Apie mus

Kokybiški langai ir durys – viena svarbiausių šilto ir šviesaus būsto sudedamųjų dalių. Nieko nėra jaukiau, nei šaltą ir šlapią dieną jaukiai sėdėti šiltuose namuose, rankose laikyti karštos arbatos puodelį, stebėti aprimusį gyvenimą pro langą ir mėgautis šiltų ir šviesių namų suteikiama poilsio oaze.

Atėjo laikas susikurti tokią jaukią erdvę ir Jums? Esame pasiruošę Jūsų svajonių būstą perkelti į realybę su aukščiausios kokybės gaminiais ir profesionalia specialistų komanda. Būsto atnaujinimas dar niekada nebuvo toks greitas ir paprastas.

Mūsų tikslas – maksimaliai patenkinti kliento poreikius. Į tai įeina mūsų teikiamos paslaugos, aptarnavimas ir aukščiausios kokybės palaikymas tiek paslaugų sektoriuje, tiek gaminiuose. Mūsų kaina yra konkurencinga, dirbame tiek su ekonominio tipo profiliais, tiek su naujos statybos, pasyvių namų reikalavimus išpildančiais profiliais (energinė klasė A, A+ ir A++).

Asortimentas, kurį siūlome savo klientams, pasižymi itin aukšta, užsienyje palankiai vertinama kokybe – čia puikuojasi šveicariškos bei vokiškos kokybės standartai. Netrūksta tokių garsių prekinių ženklų kaip „Rehau“ ir „Kommerling“, kurie siūlo geriausius langų ir durų profilius, taip pat ir vokiškas prekinis ženklas „Winkhaus“ bei austriškas „Maco“, siūlantys kokybiškiausius langų ir durų apkaustus. Jų dėka langai yra ilgaamžiai, skirti saugiam, patogiam ir reguliariam naudojimui.

Šarvo durims naudojame tik kokybiškas spynas, pagamintas tokių garsių prekinių ženklų kaip „ASSA“ ir „Securemme“. Dirbame tik su patikimomis ir geriausiai įvertintomis medžiagomis bei produkcija. Visas mūsų asortimentas yra sertifikuotas, suteikiame atitikties deklaracijas. Mums svarbu, kad kiekvienas mūsų gaminys pagerintų Jūsų būsto kokybę ir suteiktų namams daugiau jaukumo ir geresnes sąlygas poilsiui.

Mūsų klientai yra didžiausias mūsų prioritetas. Esame visuomet pasiruošę patarti, nemokamai pakonsultuoti. Kiekvieną klientą ir objektą vertiname individualiai, todėl kruopščiai įsiklausome į kliento poreikius ir juos įgyvendiname. Kad tai padaryti būtų lengviau, turime atstovus kiekviename Lietuvos mieste, miestelyje ar kaimelyje. Mūsų specialistai pasieks Jus bet kuriame Lietuvos kampelyje, pakonsultuos ir pasiūlys geriausią variantą Jūsų būstui. Tad jeigu norite gauti plastikinius langus arba duris kuo greičiau, esame visai šalia, kad visa tai Jums suteiktume.