Lauko durys >

Aliuminės lauko durys

Puikus kainos ir kokybės santykis

Aliuminės durys sujungia modernų dizainą ir išskirtinę kokybę. Šias duris rekomenduojame tiems, kurie nori pritaikyti lauko duris prie plastikinių ar aliuminių langų dizaino, išsaugant maksimalų kiekį šviesos, tačiau neprarandant kokybės bei patikimumo standartų.

Aliuminės durys pasižymi ne tik patraukliu dizainu, bet ir išskirtiniu sandarumu, konstrukcijos tvirtumu ir patikimumu. Komplektuojamos su skirtingo storio stiklo paketu durys atitinka tiek ekonominės, tiek A+/A++ energetinio naudingumo klasės reikalavimus, todėl puikiai tiks renovacijoms ir naujai statybai. Aliuminio rėmo gaminiai sukurti didelių išmatavimų ir svorio konstrukcijoms, todėl yra gaminamos pasitelkiant aukščiausios kokybės medžiagas ir technologijas.

Aliuminės durys

Sužinokite aliuminių durų kainą telefonu

Siūlome praktiškus patarimus renkantis duris renovacijai ar naujai statybai. Profesionalus ir greitas individualaus pasiūlymo pateikimas.

Aliuminių durų privalumai

Kodėl verta pasirinkti aliumines duris?

Nemokamas specialisto vizitas

Jūsų patogumui galime nemokamai atvykti pas Jus ir pateikti tikslų pasiūlymą pagal Jūsų poreikus. 

Lauko durų spalvos

Aliuminių durų dizainas

Kampuotos formos, minimalistinis rėmas ir plati spalvų pasirinkimo įvairovė leis aliumines duris pritaikyti prie bet kurio dizaino sprendimų. Aliumines duris galima komplektuoti su nulenkiamomis standartinės formos rankenomis ir su ilgomis cilindrinėmis rankenomis, kurių aukštį galėsite pasirinkti pagal savo norus. 

Aliuminis profilis tinkamiausias ne tik didelių išmatavimų lauko durims, bet ir stumdomoms, didelių išmatavimų terasos durims.

Visos aliuminės konstrukcijos dažomos pagal RAL Classic spalvyną, todėl galėsite lengvai pritaikyti durų spalvą prie namo langų, stogo ar kitų apdailinių detalių spalvos.