Garažo vartai

Patikimas sprendimas šiltam ir erdviam Jūsų garažui

Pakeliami garažo vartai

Pramoniniai garažo vartai

Pakeliami garažo vartai

Užtikrinkite maksimalią erdvę garažo viduje ir lauke! Segmentiniai buitiniai garažo vartai atsidaro vertikaliai kildami į viršų, suvažiuodami po lubomis. Pasitelkiant inovatyvią sąramos konstrukciją, šie vartai gali būti pritaikomi bet kuriam garažui. Parinksime tinkamiausią komplektaciją, atitinkančią Jūsų garažo poreikius.

Lankstūs, išorinėms oro sąlygoms pritaikyti grioveliai su kokybiškomis tarpinėmis užtikrina ne tik optimalų vartų sandarumą, bet ir apsaugą nuo pirštų prispaudimo! 40 mm storio segmentai gali būti gaminami su skirtingu griovelių išdėstymu arba be griovelių, pritaikant vartų dizainą prie Jūsų poreikių.

Kokybiškos kreipiančiosios sukuria padidintą stabilumą ir sklandų vartų suvažiavimą. Kreipiančiosios gaminamos iš cinkuoto plieno, šaltojo kniedjimo būdu, todėl yra tvirtos ir ilgaamžės. Vartų spyruoklės gaminamos su papildoma apsauga nuo lūžimo ir užtikrina net iki 100 000 atidarymo – uždarymo ciklų.

Garažo vartai gaminami pagal aukštus, Europos standarto reikalavimus, todėl šie vartai yra patikimas sprendimas Jūsų būstui. Galite būti tikri, kad vartai bus tinkami naudoti bet kokiomis oro sąlygomis.

Sužinokite garažo vartų kainą telefonu

Siūlome praktiškus patarimus renkantis tinkamą variantą Jūsų garažui. Profesionalus ir greitas individualaus pasiūlymo pateikimas

Pramoniniai garažo vartai

Pramoniniai garažo vartai skirti atlaikyti didžiausius iššūkius. Komercinėje aplinkoje garažo vartai turi būti itin kokybiški ir patikimi. Pramoninės paskirties patalpose vartų išmatavimai pasitaiko kur kas didesni, todėl konstrukcija patiria ne tik didelį varstymo ciklų skaičių, bet ir didesnį svorį bei apkrovą.

Pramoniniai garažo vartai turi CE ženklinimą ir 2 metų garantinį laikotarpį. Ypač greitas gamybos laikotarpis nuo 5 d.d.

Mūsų siūlomi vartai gaminami pasitelkiant aukščiausios kokybės medžiagas bei technologijas tam, kad šie vartai būtų tvirti ir patikimai tarnautų ilgą laiką. 4 mm storio kreipiančiosios gaminamos naudojant šaltojo kniedijimo technologiją, todėl yra ilgaamžės ir atsparios korozijai.

Papildomai komplektuojami švieslangiai idealiai tiks šiuolaikiniam pramoninių pastatų dizainui ir suteiks natūralaus apšvietimo patalpos erdvei. Jūsų patogumui garažo vartuose gali būti komplektuojamos durys, todėl kasdieninė vartų eksploatacija tampa dar paprastesnė.

Nemokamas specialisto vizitas

Jūsų patogumui galime nemokamai atvykti pas Jus ir pateikti tikslų pasiūlymą pagal Jūsų poreikus. 

TVIRTOS KONSTRUKCIJOS, PATIKIMI GARAŽO VARTAI

Segmentiniai (sekcijiniai) vartai sukurti šiuolaikiškam dizainui panaudojant aukštos kokybės medžiagas ir furnitūrą. Šie vartai gaminami ne tik itin kokybiškai, bet ir greitai, pagal Jūsų individualius išmatavimus bei poreikius. Visi komponentai kruopščiai atrenkami ir testuojami, tam, kad galėtume suteikti visas reikalingas garantijas ir sertifikavimą.

Garažo vartai užtikrins didesnį judėjimo patogumą Jūsų namuose, pramoniniuose ar komerciniuose pastatuose. Vartų segmentai atitinka A+/A++ energinio naudingumo klasės reikalavimus ir yra atsparūs saulės ir lietaus poveikiui.

Pakeliami buitiniai garažo vartai yra ypač tvirtos konstrukcijos ir puikiai apsaugoti nuo korozijos. Vartai gaminami pagal individualius užsakymus ir išmatavimus, spalvą galima rinktis iš esamos penkių spalvų paletės.

Pramoniniai garažo vartai pritaikyti itin didelioms konstrukcijoms ir gali būti montuojami į pramoninius ir į komercinius pastatus. Dėl naudojamų kokybiškų medžiagų, šie vartai yra tvirti ir ilgaamžiai, pritaikyti ilgalaikei eksploatacijai ir nebijo intensyvaus naudojimo.

Segmentinių garažo vartų privalumai:

Garažo vartams ir jų montavimui taikome garantiją. Visa produkcija sertifikuota, suteikiame deklaracijas.  Nemokamo specialisto vizito metu atliksime tikslius išmatavimus, patarsime ir parinksime tinkamiausius garažo vartus Jūsų būstui. Laikas į būstą įnešti daugiau jaukumo, šviesos ir šilumos!