Plastikiniai Langai

Atsisveikinkite su didelėmis sąskaitomis už šildymą

geros kainos plastikiniai langai

EKONOMINĖ PLASTIKINIŲ LANGŲ SERIJA – Framex 71

Šių langų kaina yra geriausia, tačiau techniniai parametrai pranoksta daugelį konkurentų. Vokiški ROTO apkaustai užtikrins sklandų ir kokybišką lango varstymą, o platus spalvų ir dekoratyvinių elementų pasirinkimas leis pritaikyti šį profilį prie bet kurio dizaino.

Framex 71 privalumai:

Framex 71 produkcija:

plastikiniai langai renovacijai

PLASTIKINIAI LANGAI RENOVACIJAI – FRAMEX 80

Energiją taupantys plastikiniai langai, kurie išsiskiria ne tik puikiomis šiluminėmis savybėmis, bet ir kaina. Framex 80 montavimo gylis siekia 80 mm, šis universalus profilis gali būti komplektuojamas su 44 mm storio paketu, skirtu renovacijoms ir net 50 mm paketu naujai statybai.

Framex 80 privalumai:

Framex 80 produkcija:

Naujos statybos langai

A++ klasė su 6 kamerų sistema elegant ir ideal 8000

Trijų sandarinimo tarpinių sistema ir mažesnis montavimo gylis, įleidžiantis į Jūsų namus daugiau šviesos. 6 kamerų profiliai užtikrina didelį energijos vartojimo efektyvumą. Plastikiniai langai Elegant ir Ideal 8000 leis sumažinti šildymo išlaidų sąskaitą Jūsų namams. 

Elegant langai ir durys: ​

Ideal 8000 langai ir durys: ​

Naujos statybos langai

VOKIŠKI PLASTIKINIAI LANGAI – VEKA SL 82 MD ir KÖMMERLING 88 MD

Šie profiliai tiks siekiantiems aukščiausios šilumos izoliacijos. Veka 82 MD ir Kommerling 88 MD profiliai sukurti su trijų sandarinimo tarpinių sistema ir vokiškos kokybės, 7 kamerų profiliais.  Laiko patikrinta gamyba vykdoma pagal aukščiausius kokybės standartus, atitinka naujos statybos reikalavimus.

Veka 82 MD langai ir durys:

Kommerling 88 MD langai ir durys:

Sužinokite plastikinių langų kainą telefonu

Siūlome praktiškus patarimus renkantis langus renovacijai ar naujai statybai. Profesionalus ir greitas individualaus pasiūlymo pateikimas.

AUKŠČIAUSIA KOKYBĖ KIEKVIENAME LANGE – SERTIFIKUOTI PLASTIKINIAI LANGAI

Vienas svarbiausių pirkinių renovuojant būstą ar statant naują namą yra kokybiški plastikiniai langai. Šiuolaikinėje architektūroje langų funkcija nebėra tiesiog patalpos apšvietimas. Langai tampa namo interjero dalimi, fasado akcentais.

Mūsų asortimento langai užtikrina puikią izoliaciją, energijos vartojimo efektyvumą ir ilgaamžiškumą. Gamintojų įsipareigojimas vykdyti ekologiškus gamybos procesus patvirtina, kad mūsų langai būtų naudingi ne tik vartotojui, bet ir aplinkai.

ATSISVEIKINKITE SU DIDELĖMIS SĄSKAITOMIS UŽ ŠILDYMĄ IR TRIUKŠMO TARŠA – PLASTIKINIAI LANGAI NAMŲ ŠILUMAI

plastikiniai langai

PROFILIS

Daugiakameriniai, kokybiški plastikinių langų profiliai.

plastikiniai langai

APKAUSTAI

Ilgaamžiai vokiški apkaustai patogiam naudojimui.

plastikiniai langai

STIKLINIMAS

Dviejų arba trijų stiklų paketai su selektyviniais stiklais ir argonu.

plastikiniai langai

SPALVOS

Platus spalvų bei kitų pridėtinių dizaino elementų pasirinkimas.

ATSINAUJINKITE SU IŠSKIRTINĖS KOKYBĖS IR GERIAUSIOS KAINOS LANGAIS

Plastikiniai langai rinkoje išlieka populiariausi kaip kainos ir kokybės santykio nugalėtojai. Aliuminiai ir mediniai langai kainuoja kur kas brangiau, todėl plastikinių langų kaina rinkoje yra geriausia.

Šie profiliai taip pat pasižymi unikaliu, elegantišku dizainu, pritaikytu moderniai architektūrai. Plati spalvų paletė ir dekoratyvinių elementų pasirinkimas padės pritaikyti PVC langus bet kokiam interjerui.

Siūlome tik aukštos kokybės plastikinius langus už gerą kainą. Suteikiamos deklaracijos ir garantinis aptarnavimas. Nemokamo specialisto vizito metu parinksime tinkamiausius langus Jūsų būstui. 

PLASTIKINIAI LANGAI ATITINKANTYS A++ ENERGETINIO NAUDINGUMO KLASĘ

Langų išmatavimai vis didėja, o jų užimama dalis namo fasade tampa dominuojančia. Šios tendencijos skatina langų gamintojus nuolatos tobulinti langų konstrukcijas ir jų gamybinius procesus.

Užimdami vis didesnį plotą, langai svarbūs tiek patalpos apšvietimui, tiek šilumai, todėl būtina langus rinktis atsižvelgiant į jų šilumines savybes. 

Naujausi statybos sektoriaus reikalavimai energetinio naudingumo klasėms nurodo plastikinių langų šilumos izoliacijos reikalavimus, atitinkančius A+/A++ klasę. Šios klasės plastikiniai langai komplektuojami su trimis sandarinimo tarpinėmis, užtikrinant maksimalią šilumos ir garso izoliaciją.

DUK

Plastikinio lango kaina priklauso nuo jo pločio, aukščio, padalinimų skaičiaus ir varstymo tipo. Pagrindinė, bazine vadinama lango kaina yra su šia komplektacija: balta rėmo spalva, dviejų stiklų skaidrus stiklo paketas su aliuminio rėmeliu.

Kiekvienas mūsų siūlomas profilis gali papildomai turėti trečią stiklo paketą ir šiltą, termo rėmelį. Spalvos laminavimas iš lauko pusės lango kainą apytiksliai padidina 20%, iš abiejų pusių apytiksliai 35%. Laminavimas tik iš vidinės pusės yra brangesnis nei laminavimas tik iš lauko pusės.

Veka SL 82 MD, Ideal 8000 ir Kommerling 88 MD langai skaičiuojami tik su trijų stiklų paketu.

Norinti sužinoti plastikinių langų kainą, užpildykite užklausos formą.

Mega langai komanda gali pristatyti Jūsų langus į bet kurį Lietuvos miestą.

Pagrindiniai miestai, kuriuose teikiame pristatymo ir langų montavimo paslaugas:

Plastikiniai langai Kaunas

Plastikiniai langai Vilnius

Plastikiniai langai Jonava

Plastikiniai langai Ukmergė

Plastikiniai langai Alytus

Norėdami sužinoti, ar teikiame langų montavimo paslaugas Jūsų mieste, susisiekite su mumis užpildydami užklausos formą arba paskambinę telefonu: +37068454558

Kondensatas and langų susidaro dėl temperatūros skirtumo ir ventiliacijos trūkumo. Ši problema itin opi senesnės statybos namuose, kuriuose nėra įrengtos šiuolaikinės rekuperacinės sistemos, tokiu atveju langai tampa pagrindiniu įrankiu patalpos ventiliacijai. Keletas patarimų, kaip išvengti langų rasojimo:

  • Plastikinius langus galima rinktis su laipsninio atvertimo funkcija arba mikroventiliacija, kuri padeda palaikyti optimalų patalpos vėdinimą.
  • Nauji langai su trijų stiklų paketu ir šiltu termo rėmeliu užtikrina geresnę šilumos izoliaciją ko pasekoje rasojimo tikimybė taip pat sumažėja.
  • Frezuojamos horizontalios orlaidės languose gali padėti išvengti rasojimo, nes oras gali cirkuliuoti net uždarius langus. Šios orlaidės gali būti valdomos tiek rankiniu būdu, tiek automatizuotos.
  • Norint efektyviai vėdinti kambarį neprarandant šilumos, rekomenduojama kartą per dieną plačiai atidaryti langus.

Kokybiški langai gali padėti užtikrinti šilumos izoliaciją ir išvengti drėgmės kaupimosi, tačiau prastas patalpų šildymas ir vėdinimas yra pagrindiniai faktoriai langų rasojimo problemai.

Jei pastebėjote, kad stiklo paketo išorėje susidaro kondensatas, nesijaudinkite – tai visiškai normalu paketams su selektyviniais stiklais. Iš tiesų galima teigti, jog lango rasojimas iš lauko pusės yra geros kokybės ženklas. Selektyviniai stiklo paketai suprojektuoti su puikia šilumos izoliacija, o tai reiškia, kad jie neleidžia šilumai išeiti į išorę. Dėl to išorinis stiklas gali atvėsti, kad atitiktų aplinkos temperatūrą naktį. Atšilus orams ryte ant vėsaus stiklo paviršiaus gali kondensuotis drėgmė. Paprastiems stiklo paketams ši problema nekyla, nes šiluma iš patalpos vidaus sušildo išorinį stiklą ir neleidžia rasoti.

Dažniausiai garantijos sąlygos gali skirtis priklausomai nuo to, ar langus pirkote atskirai, ar su montavimo/demontavimo paslaugomis. Garantinis aptarnavimas galios tik tada, kai langai bus sumontuoti teisingai ir laikantis atitinkamų taisyklių. Pasirinkus langus montuoti patiems, garantija gali nebegalioti arba gali būti trumpesnė. 

Įsigijus plastikinius langus su montavimo paslaugomis, garantinis aptarnavimas galioja 5 metus. Šiuo laikotarpiu būtina išlaikyti gaminių pirkimą įrodančius dokumentus, tokius kaip sutartį ar sąskaitą-faktūrą.  

Renkantis tinkamą plastikinių langų energijos klasę namo renovacijos metu, svarbu atsižvelgti į remonto apimtį. Vykdant kapitalinį remontą, paruošiamas projekto planas, kuriame nurodomi konkretūs naujų langų šilumos izoliacijos reikalavimai.

Jei planuojate paprastą remontą ir projekto neturite, paprastai rekomenduojame rinktis B energetinės klasės arba A energetinės klasės langus. Šie langai pasižymi geresne šilumos izoliacija ir gali padėti sumažinti triukšmo taršą. 

Jei Jūsų daugiaubutis namas nėra renovuotas, užtenkta ir pačio paprasčiausio ekonominio plastikinių langų profilio su dviejų stiklų paketu. Tačiau vertėtų atsižvelgti į tai, jog langai yra ilgalaikė investicijai ir nusprendus pastatą renovuoti po kelių metų Jūsų langai gali neatitikti renovacijos energetinės klasės reikalavimų. 

Įprastai daugiabučių renovacijų metu plastikiniams langams keliami šilumos reikalavimai siekia 1,1 W/m²K šiluminę varžą (C energinio naudingumo klasę). Tokiu atveju siūlome rinktis ekonominės klasės plastikinius langus su trijų stiklų paketu arba 80 mm montavimo gylio renovacijoms sukurtą profilį su trijų stiklų paketu.

Jei turite vis dar kokybiškus plastikinius langus su dviejų stiklų paketu, tačiau norite pagerinti šilumos bei garso izoliaciją, galite keisti lango stiklo paketą. Trijų sluoksnių dvikamerinis stiklo paketas keičiamas kartu su lango stiklajuostėmis. Mūsų įmonė šias paslaugas teikia tik pas mus įsigytiems plastikiniams langams.