Lauko durys >

Plastikinės lauko durys

Durys pasižyminčios geriausiomis šiluminėmis savybėmis!

Plastikinės lauko durys lengvai priderinamos prie būsto langų dizaino ir yra pagaminamos kur kas greičiau, nei šarvuotos durys. 

Durų konstrukcija gali būti pagaminta su bet kokiu šoninių ir viršutinių langų deriniu, durų spalvą galima rinktis iš plačios laminavimo spalvų paletės. Mūsų specialistai visada pasiruošę pateikti dizaino sprendimų ir patarimų nemokamo specialisto vizito metu.

Plastikinės lauko durys komplektuojamos su rinkoje pirmaujančiais, daugiakameriais profiliais, užtikrinančiais išskirtinę šilumos izoliaciją. Stiklo paketo storį galima rinktis nuo 23 iki 48 mm storio, priklausomai nuo to, kokią energinio naudingumo  klasę planuojate pasiekti. Mūsų asortimente rasite tiek ekonominės klasės tiek A+/A++ klasės Kömmerling profilius.

Plastikinės lauko durys

Sužinokite plastikinių durų kainą telefonu

Siūlome praktiškus patarimus renkantis duris renovacijai ar naujai statybai. Profesionalus ir greitas individualaus pasiūlymo pateikimas.

Plastikinių durų privalumai

Kodėl verta pasirinkti plastikines duris?

Nemokamas specialisto vizitas

Jūsų patogumui galime nemokamai atvykti pas Jus ir pateikti tikslų pasiūlymą pagal Jūsų poreikus. 

Plastikinės lauko durys dizainai

Plastikinių durų dizainas

Plastikinio profilio durys laminuojamos ta pačia spalvų palete kaip ir plastikiniai langai, todėl lengvai pritaikysite šias lauko duris prie jau esamų ar planuojamų įsigyti plastikinių langų. Šių durų apdaila taip pat atitinka plastikinių langų apdailą, galite pasirinkti kampuotos arba apvalios stiklajuostės duris.

Plastikines duris galima komplektuoti su nulenkiamomis standartinės formos rankenomis ir su ilgomis cilindrinėmis rankenomis, kurių aukštį galėsite pasirinkti pagal savo norus. Durys gali būti pilnai su stiklu arba termo užpildu. 

Plastikinės durys turi didesnį apribojimą išmatavimams nei aliuminės durys, tačiau taip pat gali būti komplektuojamos su šonduriais ir viršduriais.