Plastikinės lauko durys

Plastikinių durų sistemoms būdinga gausybė technologinių ypatumų, užtikrinančių aukštą patikimumo lygį, puikią šilumos izoliaciją, puikų oro sandarumą ir geras statines savybes. Tokio tipo lauko durys yra dažnas pasirinkimas ne tik dėl dizaino su langais suderinamumo, bet ir puikaus estetinio vaizdo. Jeigu norite patalpoje išlaikyti maksimalų šviesos bei šilumos kiekį, tai geriausios lauko durys jums.

Mūsų siūlomos plastikinės durys pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu ir yra pagaminamos kur kas greičiau, nei šarvo durys. Durų konstrukcija gali būti pagaminta su bet kokiu šoninių ir viršutinių langų deriniu.

Siūlant optimalų saugumą, estetinį vaizdą ir energijos vartojimo efektyvumą, visos mūsų lauko plastikinės durys komplektuojamos su rinkoje pirmaujančiais, daugiakameriais profiliais, užtikrinančiais išskirtinį šiluminį efektyvumą. Stiklo paketo storį galima rinktis nuo 23 iki 48 mm.

Plastikinių lauko durų privalumai:

  • Maksimalus stiklo kiekis duryse suteikia daugiau šviesos jūsų būstui;
  • Plastikinės durys gali būti gaminamos iš vienos arba dviejų varčių, priklausomai nuo gaminio išmatavimų ir kliento poreikių;
  • Gaminama pagal tikslius išmatavimus, užtikrinant tobulą pritaikymą;
  • Platus spalvų ir stiklinimo variantų pasirinkimas. Duris galite gaminti tiek su standartiniais, selektyviniais stiklais, saugiais ar dekoratyviniais stiklais (matinis, tonuotas, refleksinis ar raštuotas stiklas);
  • Padeda sumažinti energijos švaistymą ir sutaupyti šildymo išlaidas.

Durų profiliai:

Avantgarde 7000

Plastikiniai langai geriausia kaina!

Ovlo

Kokybiški plastikiniai langai, skirti renovacijai!

Rehau

Plastikiniai langai pasyviems (A/A+) namams.

Komerling 76MD / 88MD

Plastikiniai langai pasyviems (A/A+) namams.