Lauko durys >

Šarvuotos buto durys

PATIKIMIAUSIOS IR SAUGIAUSIOS DURYS JŪSŲ BUTUI

Šarvuotos buto durys gaminamos iš LMDP apdailos plokščių – jų spalvą galite pasirinkti net iš 13 skirtingų variantų atspalvių. Tiems, kurie siekia išskirtinumo ir originalumo, siūlome MDF apdailos skydus su PVC plėvele, turinčius 20 spalvų paletę ir net 100 skirtingų raštų katalogą.

Varčia kabinama ant originalių, itališkų, 22 mm skersmens „Pettiti“ vyrių, su atraminiais guoliais – dėl to durys yra lengvai varstomos. Durų varčios vidus pilnai užpildytas 42 mm storio, pusiau kieta „Paroc“ akmens vata. Tai užtikrina gerą garso ir šilumos izoliaciją.

Nemokamo specialisto vizito metu atliksime tikslius išmatavimus, patarsime ir parinksime tinkamiausias duris Jūsų būstui.

Šarvuotos buto durys (1)

Sužinokite šarvuotų buto durų kainą telefonu

Siūlome praktiškus patarimus renkantis duris renovacijai. Profesionalus ir greitas individualaus pasiūlymo pateikimas.

Susikurkite savo durų stilių

Šarvuotų buto durų dizaino įvairovė

Siūlome kokybiškas ir universalias spalvas, kurios gali būti skirtingos tiek iš vidinės, tiek iš išorinės pusės. Rinkitės iš 12 skirtingų standartinės paletės spalvų, kurioje vyrauja medienos struktūros imitacijos.

Turime virš 100 įvairių raštų su ir be stiklinimo elementų. Šie raštai gali būti naudojami ir lauko šarvuotų durų dizainui, pasirenkant MDF arba Okoume apdailos plokštes.

Nemokamas specialisto vizitas

Jūsų patogumui galime nemokamai atvykti pas Jus ir pateikti tikslų pasiūlymą pagal Jūsų poreikus.