MEGA LANGAI PASLAUGOS

@

Nemokamas specialisto vizitas

@

Langų ir durų montavimas

@

GARANTINIS APTARNAVIMAS

Norime padėkoti už tokį malonų bendradarbiavimą. Linkime sėkmės darbuose ir iki kitų kartų!

Svetlana, Vilnius

Ačiū labai Jūsų visai komandai.

Neringa, Jonava

NEMOKAMAS LANGŲ MATAVIMAS

Sudomino mūsų pasiūlymas? Planuojate renovuoti būstą ir keisti senus medinius ar plastikinius langus, tačiau nežinote nuo ko pradėti? Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais ir suplanuosime nemokamą specialisto vizitą, kurio metu ne tik patikslinsime pasiūlyme pateiktas kainas, bet ir pakonsultuosime renkantis tinkamiausią variantą jūsų būstui bei biudžetui. Nemokamo vizito metu galėsime kartu patikrinti
išsimokėjimo sąlygas ir pasirinkti patogiausią jums mokėjimo planą.

  • Nemokamas specialisto vizitas visuomet išliks nemokamas ir neįpareigojantis
  • Dirbame visoje Lietuvoje!
  • Vizito metu galima apžiūrėti spalvų paletes ir plastikinių langų profilius

Vyrai darbus atliko švariai ir greitai. Jokių priekaištų.

Ramūnas, Kaunas

Sumontuotos durys atrodo puikiai! Labai džiaugiamės, ačiū.

Joana, Širvintos

MEGA LANGAI MONTAVIMO PASLAUGOS

Jeigu įsigijote langus, duris arba garažo vartus su montavimo paslauga, mūsų specialistas nemokamai atvyks į objektą, kad kartu galėtumėte pasitvirtinti gamybinius išmatavimus ir montavimo darbų eigą. Mega Langai montuotojai – profesionalai, kurie šioje srityje dirba jau daugybę metų. Montavimo darbams naudojamos tik sertifikuotos ir kokybiškos medžiagos. Profesionalus montavimas užtikrina ne tik sandarumą, bet ir tinkamą ir saugų gaminio eksploatavimą.

  • Senų medinių ar plastikinių langų demontavimas
  • Senų langų išvežimas
  • Langų montavimas į apšiltinimo sluoksnį
  • Suteikiamos garantijos

Auksinės kantrybės ir auksinių rankų apdailininkas Arūnas! Linkėjimai!

Birutė, Vilnius

Ačiū už jūsų patarimus ir kruopščiai iki galo atliktą darbą. Kreipsimės ir vėl.

Vladas, Jonava

MEGA LANGAI APDAILOS PASLAUGOS

Atliekame vidinių angokraščių tinkavimo ir glaistymo apdailą su arba iki dažymo. Užsakant gaminius su montavimo darbais, užsakovas gali pasirinkti daryti apdailą pats, tačiau tai atlikti rekomenduojama ilgai nelaukiant, kadangi tik tinkamai atlikta angokraščių apdaila apsaugos montažines putas nuo išorinio poveikio.
Šarvuotų durų apdailai naudojami vidiniai ir lauko apvadai, gaminami iš tos pačios medžiagos, kaip ir apdailinė durų plokštė.

  • Daugiabučių laiptinių langų angokraščių apdaila
  • Plastikinių langų ir durų angokraščių apdaila
  • Angokraščių apdirbimas su dažymu arba iki dažymo
MEGA LANGAI remonto paslaugos

MEGA LANGAI REMONTO PASLAUGOS

Užsakius gaminius su montavimo paslauga, suteikiamas garantinis laikotarpis, kurio metu, prireikus atliekame nemokamą langų reguliavimą ir pašaliname ne dėl kliento kaltės atsiradusius trūkumus. Apie pastebėtus gedimus nedelsiant informuokite garantinio aptarnavimo skyrių. Garantinio aptarnavimo laikotarpiu svarbu išlaikyti pirkimo-pardavimo sutarties kopiją.

MEGA LANGAI PASLAUGOS – mes viskuo rūpinamės nuo pradžios iki pabaigos

Planuojant įsigyti naujus plastikinius langus ar duris, svarbu atsižvelgti ne tik į gaminių techninius parametrus bei kokybę. Montavimo darbų kokybiškumas ir montavimo metu naudojamų sandarinimo ir izoliavimo medžiagų kokybė yra taip pat labai svarbi dalis siekiant geriausio rezultato.

Jeigu statote namą, netvirtinkite projekto plano tol, kol nepasitarėte su langų specialistais. Užpildykite užklausos formą ir pateiksime Jums profesionalią sąmatą. Projektuotojai retai atsižvelgia į plastikinių langų techninius parametrus bei apribojimus, taip pat į plastikinių langų išlaidas, skirtas būtent jūsų būstui. Konsultacija su mūsų specialistais ir keli teisingi sprendimai gali padėti Jums sutaupyti statybų procese.

MEGA Langai siūlo:

Kokybišką, profesionalų atliekamą darbą. Atliekamas langų montavimas, demontavimas, išvežami seni gaminiai. Galimi įvairūs langų montavimo būdai. Suteikiamos deklaracijos ir garantinis aptarnavimas.  Nemokamo specialisto vizito metu atliksime tikslius išmatavimus, patarsime ir parinksime tinkamiausius langus Jūsų būstui. Laikas į būstą įnešti daugiau jaukumo, šviesos ir šilumos!