Paslaugos >

Langų ir durų montavimas

Mega Langai – jūsų patikimi langų ir durų montavimo ekspertai

plastikiniai langai

Demontavimas

Gaminio angos paruošimas montavimo darbams. Senų gaminių išvežimas.

plastikiniai langai

Montavimas

Langų ir durų montavimas į angą arba šiltinimo sluoksnyje su termo profiliais.

plastikiniai langai

Apdaila

Vidinių angokraščių apdaila su arba iki dažymo. Apdailos, izoliacinės juostos.

plastikiniai langai

Garantija

Visiems sumontuotiems gaminiams suteikiamos garantijos bei garantinis aptarnavimas.

Langų ir durų montavimas ilgalaikei eksploatacijai

Jūsų langų ir durų montavimo kokybė yra labai svarbi jų ilgalaikei eksploatacijai ir sandarumui. Netinkamai sumontuoti nauji plastikiniai langai gali deformuotis, prarasti sandarumą, tapti sunkiai varstomi, dėl to padidės energijos sąnaudos ir prireiks papildomo remonto.

Siekiant užtikrinti aukščiausią montavimo kokybę, naudojame tik patikimas montavimo medžiagas. Patys demontuojame senus langus ir paruošiame angą montavimo darbams. Jūsų patogumui išvežame senus gaminius. 

Pasirūpinsime kokybišku langų ir durų montavimu tiek naujame name, tiek daugiabučių namų renovacijose. Užpildykite mūsų užklausos formą norėdami gauti Jūsų laiptinės langų pakeitimo sąmatą. 

Langų ir durų montavimas šiltinimo sluoksnyje su termo profiliais

Warmotech termo profiliai pagaminti iš perdirbtos poliuretano plokštės (PIR), sukurti taip, kad užtikrintų išskirtinį mechaninį stiprumą ir puikias šilumos išlaikymo galimybes. Pagrindiniai privalumai: 

Skirta A++ klasės statybai

Šilumos perdavimo koeficientas U=0,77 W/m2K. Išnešimo gylis iki 250 mm.

Išskirtinis mechaninis stiprumas

Gali atlaikyti dideles apkrovas ir svorį. Apkrova taškui nuo 100 kg.

Norint sukelti vitrininius langus iki nulinio grindų lygio, naudojami cokoliniai, popalanginiai profiliai, frezuojami pagal lango rėmą.

DUK

Siūlome nemokamą specialisto vizitą, kurio metu atliekame ne tik tikslius pamatavimus, konsultacijas, bet ir įvertiname montavimo darbų eigą, jo sudėtingumą ir kainą. 

Langų montavimo kaina priklausys nuo to, ar langai bus montuojami į tuščias, jau paruoštas angas, ar su senų langų demontavimu. Medinių langų demontavimas kainuoja mažiau, nei plastikinių langų demontavimas. Šiltinimo sluoksnyje montuojame langus naudodami termo profilius

Lauko durų montavimo darbai priklauso nuo pasirinkto durų profilio – šarvo durų montavimo darbai kainuoja kiek daugiau, nei plastikinių durų ar aliuminių lauko durų montavimo darbai.  

Mega langai komanda gali pristatyti Jūsų langus į bet kurį Lietuvos miestą.

Pagrindiniai miestai, kuriuose teikiame pristatymo ir langų montavimo paslaugas:

Plastikiniai langai Kaunas

Plastikiniai langai Vilnius

Plastikiniai langai Jonava

Plastikiniai langai Ukmergė

Plastikiniai langai Alytus

Montavimo darbus atliekame aukštaitijos, dzūkijos ir suvalkijos regionuose, esant didesniam objektui darbus vykdome ir kituose miestuose. 

Norėdami sužinoti, ar teikiame langų montavimo paslaugas Jūsų mieste, susisiekite su mumis užpildydami užklausos formą arba paskambinę telefonu: +37068454558

Prieš atliekant langų ir durų montavimo darbus, prašome klientų patraukti visus baldus, įrangą bei kitus daiktus, kurie trukdo prieiti prie gaminių angų arba gali būti kliudomi langų demontavimo ar montavimo metu. Taip pat rekomenduojame uždengti visus dulkėms jautrius daiktus.

Langų ir durų garantinis aptarnavimas suteikiamas tik tuo atveju, jei langai buvo sumontuoti mūsų įmonės specialistu. Nusprendus langus ir/ar duris montuoti savarankiškai, garantijos taikomos produkcijos gamykliniam brokui. Prašome apžiūrėti ir įsivertinti gaminius prieš montavimo darbus, įsitikinant, jog langai ir/ar durys yra kokybiški ir neturi jokių defektų. 

Įsigijus plastikinius langus su montavimo paslaugomis, garantinis aptarnavimas galioja 5 metus. Šiuo laikotarpiu būtina išlaikyti gaminių pirkimą įrodančius dokumentus, tokius kaip sutartį ar sąskaitą-faktūrą.  

Laikas, kurio reikia langui sumontuoti, gali skirtis priklausomai nuo daugelio veiksnių, pvz., lango dydžio, reikalingo montavimo tipo ir darbo sudėtingumo. Paprastai standartinio lango montavimas gali užtrukti nuo 1,5 iki 2 valandų.

Viso namo langų montavimas gali trukti visą darbo dieną, kai kuriuos paruošiamuosius darbus vykdome dieną prieš (termo profilių ir cokolinių profilių sumontavimas ir angos paruošiamieji darbai). 

Mega Langai komanda supranta, kad jūsų laikas yra vertingas, ir stengiamės, kiek tik įmanoma, prisiderinti prie Jums patogaus laiko pamatavimų ar montavimo darbų atlikimui.

Savaitgaliais įprastai nemontuojame langų ir neatliekame kitų darbų, nebent dėl to buvo konkrečiai sutarta su mūsų specialistu pasirašant sutartį.