Rehau Synego P-line

Energetinė klasė

A+/A++

Kamerų kiekis

7

Plastikiniai langai pasyviems (A/A+) namams.

  Naujausi statybų reikalavimai diktuoja aukščiausius standartus plastikinių langų gamintojams. Pasyviai statybai gaminami langai padeda sukurti geriausią energijos vartojimo efektyvumą. Pasyvaus namo langai pasižymi išskirtinėmis šiluminėmis savybėmis, patikimų gamintojų meistriškumu ir ilgalaikiu patvarumu. Siekiant užtikrinti geriausią šilumos bei garso izoliaciją, Rehau Synego P-line bei Kömmerling 76 ir 88 MD plastikiniai langai gaminami su papildoma, centrine sandarinimo sistema.

  Jei galvojate pastatyti ar atnaujinti energiją taupantį namą, turite pagalvoti apie savo langus. Lietuvos statybos techninins reglamentas numato, jog nuo 2021 m. sausio 1 d. visi naujos statybos pastatai turi atitikti A++ energinio naudingumo klasę, kuriai pasiekti turės būti naudojami šilčiausi plastikiniai langai. Renkantis langus turite atsižvelgti į projekto techninėje dalyje nurodytą langų šiluminę varžą.

  Rehau Synego P-line bei Kömmerling 76 ir 88 MD plastikiniai langai yra tinkamas pasirinkimas ieškantiems langų, kurie jau atitinka būsimus energiją taupančių ir pasyvių konstrukcijų reikalavimus. Šie langai taip pat turėtų jus dominti tuo atveju, jeigu ieškote geresnių parametrų plastikinių langų. Taip pat tai aktualu investuotojams, jau daugelį metų statantiems geros kokybės ir kūrėjams, statantiems energiškai efektyvų gyvenamąjį kvartalą.

  Mūsų siūlomi pasyviai statybai skirti Rehau ir Kömmerling profiliai yra naujausiomis technologijomis pagrįstų produktų garantija, pritaikyta vis besikeičiantiems vartotojų poreikiams. Mes siūlome įvairių medžiagų ir dizaino asortimentą, kad jūsų gauti langai būtų tokie pat unikalūs, kaip jūsų projektas.

  Ką turėtumėte žinoti apie Rehau Synego P-line profilį?

  • Rehau Synego P-line langai yra ypač šilti, atitinkantys A+ ir A++ energinio naudingumo klases, todėl puikiai tinka naujai statybai bei pasyviems namams;
  • Trijų sandarinimo tarpinių sistema leidžia pasiekti šilumos izoliacijos rodiklį Uw iki 0,72 W/m²K bei užtikrina apsaugą nuo triukšmo bei drėgmės;
  • Rehau Synego P-line yra gaminamas iš vokiško, 7 kamerų profilio, kurio gamyba vykdoma pagal aukščiausius Šveicarijos kokybės standartus;
  • Aukštos kokybės vokiški WinkHaus Active Pilot apkaustai su mikroventiliacijos arba laipsninio atvertimo mechanizmu leidžia pasiekti optimalų vėdinimo patalpoje lygį.

  Produktai, kuriuos galima pagaminti iš Rehau Synego P-line profilio:

  • Plastikiniai langai;
  • Į vidų ir į lauką atsidarančios tambūro bei terasinės durys;
  • Stumdomos PSK ir PSK automatinė sistemos.

  Spalvos

  Standartinės

  Pilka medienos struktūra
  Antracitas smėlio struktūra
  Winchester
  Raudonmedžio spalva
  Antracitas medienos struktūra
  Šokoladinė ruda
  Auksinis ąžuolas
  Riešutas
  Tamsusis ąžuolas

  Nestandartinės

  Nušveistas aliuminis
  Samanų žalia
  Bergkiefer
  Noce Sorrento Balsamic
  Oregon
  Soft Cherry
  Macore
  Balta medienos struktūra
  Pilka lygi
  Irish Oak
  Brike Rose
  Daglesia
  Cherry Amaretto
  Sienna PN