Specialisto konsultacija ir vizitas

Tam, kad galėtumėte išsirinkti Jūsų būstui labiausiai pritaikytą produktą, reikalinga specialisto konsultacija ir vizitas. Apsilankymas yra nemokamas – konsultacijos metu specialistas patars, ką geriausia rinktis pagal Jūsų norus, aprodys produkciją, paskaičiuos kainas ir parinks tinkamiausią variantą Jūsų būstui iš gausaus asortimento.

Specialisto konsultacija padės ir tiems, kurie svajoja kurti savo svajonių būstą, tačiau nežino nuo ko pradėti. Esame pasiruošę visa tai pakeisti! Užpildykite užklausos formą arba paskambinkite mums, o mes jau šiandien suplanuosime tinkamiausią laiką mūsų susitikimui. Svajonių būsto projektas jau pakeliui!

SVARBU! Jeigu planuojate statyti namą, netvirtinkite projekto plano tol, kol nepasitarėte su langų specialistais. Projektuotojai retai atsižvelgia į plastikinių langų techninius parametrus bei apribojimus, taip pat į plastikinių langų išlaidas, skirtas būtent jūsų būstui. Konsultacija su mūsų specialistais ir keli teisingi sprendimai gali padėti sutaupyti daug pinigų visame statybų procese.