REHAU MD Synego

Plastikiniai langai atitinkantys aukščiausius naujos statybos reikalavimus. Trijų sandarinimo tarpinių sistema 

Plastikinių langų kaina telefonu 

Rehau MD Synego – aukščiausius standartus atitinkantys langai

  Rehau MD Synego plastikiniai langai yra tinkamas pasirinkimas statantiems naujus namus ir ieškantiems langų, kurie atitinka aukščiausius, energiją taupančių langų reikalavimus.

  Rehau MD Synego P-line yra gaminamas iš vokiško, 7 kamerų profilio, kurio gamyba vykdoma pagal aukščiausius Šveicarijos kokybės standartus. Dėl modernios, daugiakamerinės konstrukcijos, naujoji „P-Line“ langų sistema užtikrins dar geresnę šilumos ir garso izoliaciją. Trijų sandarinimo tarpinių sistema leidžia pasiekti šilumos
  izoliacijos rodiklį Uw iki 0,72 W/m²K bei užtikrina apsaugą nuo triukšmo ir drėgmės.

   Produktai, kuriuos galima pagaminti iš Rehau MD Synego profilio:

   • Plastikiniai langai;
   • Į vidų atsidarančios tambūro durys;
   • Į lauką atsidarančios plastikinės durys;
   • Stumdomos PSK ir PSK automatinė sistemos.
   Rehau MD Synego

   Energetinė klasė

   A++

   Kamerų kiekis

   7

   Ką turėtumėte žinoti apie Rehau MD Synego profilį?

   • Rehau MD Synego P-line langai yra ypač šilti, atitinkantys A+ ir A++ energinio naudingumo klases, todėl puikiai tinka naujai statybai bei pasyviems namams;
   • Trijų sandarinimo tarpinių sistema leidžia pasiekti šilumos izoliacijos rodiklį Uw iki 0,72 W/m²K bei užtikrina apsaugą nuo triukšmo bei drėgmės;
   • Rehau Synego P-line yra gaminamas iš vokiško, 7 kamerų profilio, kurio gamyba vykdoma pagal aukščiausius Šveicarijos kokybės standartus;
   • Aukštos kokybės vokiški WinkHaus Active Pilot apkaustai su mikroventiliacijos arba laipsninio atvertimo mechanizmu leidžia pasiekti optimalų vėdinimo patalpoje lygį.
    p

    Techninės charakteristikos

    Energetinio efektyvumo klasėA++
    Kamerų skaičius7
    Montavimo gylis80 mm
    Stiklinimas48 mm
    Sandarinimo tarpinių skaičius3
    Šiluminė izoliacijaUf iki 0.94 W/m²K, Uw iki 0.72 W/m²K
    Garso izoliacijaRw 45 dB (pagal 14351/1 EN)
    SaugumasPagrindinis saugumas, RC1 N, RC2 N, RC2

     

    Rehau MD Synego

    A++ energinės klasės šilumos izoliacija

    Ypatinga šilumos izoliacija, kuri atitinka ir pasyvaus namo, ir A++
    langų energinio naudingumo klasę. Rehau Synego P-line langai
    gali ženkliai sumažinti šilumos išlaidas.

    Elegantiškas dizainas

    Unikalus, elegantiškas dizainas, pritaikytas moderniai architektūrai.
    Plati spalvų paletė ir dekoratyvinių elementų pasirinkimas.

    Patikimumas

    Gamybos procese naudojamos pažangiausios technologijos ir medžiagos, garantuoja didžiausią kasdienio naudojimo patogumą ir sklandų lango veikimą.

    Saugumas

    Saugumą užtikrins patikimi, aukštos kokybės vokiški WinkHaus Active Pilot apkaustai su mikroventiliacijos arba laipsninio atvertimo mechanizmu, kuris leidžia pasiekti optimalų vėdinimo patalpoje lygį.

    Rehau MD Synego spalvos

    Standartinės

    Platus spalvų pasirinkimas kiekvienam projektui. Plastikiniai langai gali būti laminuojami iš lauko, iš vidinės arba iš abiejų pusių.

    Nestandartinės

    Nestandartinių spalvų paletė susideda iš 18 papildomų spalvų tokių kaip balta medienos struktūros, aliuminio, Oregon… Šias spalvas galima pasirinkti užsakant ne mažesnį nei 12 vnt kiekį. Sužinokite daugiau užpildydami užklausos formą.

    Panašūs produktai

    AVANTGARDE 7000

    Populiariausi ekonominės serijos plastikiniai langai. Kainos ir kokybės kategorijos nugalėtojai. Kokybiški plastikiniai langai už prieinamą kainą tinkami Jūsų butui, balkonui ar namui.

    OVLO CLASSIC

    Plastikiniai langai skirti renovacijai. Ovlo profilis tinkas individualių namų ir daugiabučių namų modernizavimui. Rėmo storis 80 mm, komplektuojamas su trijų stiklų paketu Ovlo profilis atitinka A klasės reikalavimus.

    ENCORE

    Plastikinių langų profilis sukurtas pasyviai statybai. Encore profilio kameros komplektuojamos su pašiltinimo dėklais. 47 mm storio stiklo paketas suteikia ne tik aukštą šilumos varžą, bet ir geresnę garso izoliaciją.

    KÖMMERLING 76 MD ir 88 MD

    Šilčiausi ir populiariausi profiliai plastikinių langų rinkoje. Patikima profilio konstrukcija sukuria didelę keliamąją galią esant dideliam stiklo plotui, kas ypač aktualu šiuolaikinėje statyboje.