OVLO Classic

Universalus plastikinių langų profilis tinkamas individualių namų ir daugiabučių namų modernizavimui

Plastikinių langų kaina telefonu 

Kokybiški plastikiniai langai skirti renovacijai – Ovlo Classic

  Ovlo plastikiniai langai yra puikus sprendimas susiduriantiems su senų pastatų atnaujinimu. Ovlo profilis yra universalus, tinka ne tik modernizuojant individualius namus, bet ir daugiabučių namų architektūroje, taip pat renovacijos atveju.

  Renovuojant seną pastatą į šiuolaikišką, energiją taupantį būstą svarbu ne tik patikimas kokybiškas profilis, bet ir teisingos kainos. Patikrintas laiko Ovlo Classic profilis yra dar vienas puikus, šveicariškos kokybės ženklu pažymėtas profilis su puikia šilumos izoliacijos vertė (Uw = 0,86), gera kaina ir 80 mm montavimo gyliu.

   Produktai, kuriuos galima pagaminti iš Ovlo Classic profilio:

   Ovlo Classic

   Energetinė klasė

   A

   Kamerų kiekis

   6

   Ką turėtumėte žinoti apie Ovlo Classic profilį?

   • Ovlo Classic lango techniniai parametrai pranoko daugumą konkurentų, kadangi šio profilio kainų patrauklumas grindžiamas produktyvia gamyba, o ne medžiagų taupymu;
   • Ovlo Classic plastikiniai langai gali būti komplektuojami tiek su dviejų, tiek su trijų stiklų paketais (iki 42 mm pločio), maksimaliai šiluminei varžai pasiekti gali būti pridedami pašiltinti termo rėmeliai, su kuriais langai pasiekia iki 0,86 W / m2K Uw vertės;
   • Dėl šiuolaikiško ir elegantiško profilio dizaino, langus bus lengva prižiūrėti, o platus spalvų ir dekoratyvinių elementų pasirinkimas, leis išpildyti kiekvieno dizainerio lūkesčius;
   • Jei ieškote geros kokybės langų daugiabučio ar nuosavo namo renovacijai, Ovlo Classic yra geriausias pasirinkimas.
    p

    Techninės charakteristikos

    Energetinio efektyvumo klasėA
    Kamerų skaičius6
    Montavimo gylis80 mm
    StiklinimasNuo 23 mm iki 42 mm
    Sandarinimo tarpinių skaičius2
    Šiluminė izoliacijaUf iki 1,3 W/m²K, Uw iki 0.86 W/m²K
    Garso izoliacijaRw 42 dB (pagal 14351/1 EN)
    SaugumasPagrindinis saugumas, RC1 N, RC2 N, RC2

     

    plastikiniai langai

    Puiki šilumos izoliacija

    80 mm montavimo gylio sistema puikiai tiks individualių namų statybai bei renovacijoms (Uw iki 0,86 W/m2K).

    Šiuolaikiškas dizainas

    Daug dienos šviesos, platus spalvų bei kitų pridėtinių dizaino elementų pasirinkimas.

    Patikimumas

    Gamybos procese naudojamos pažangiausios technologijos ir medžiagos, garantuoja didžiausią kasdienio naudojimo patogumą ir sklandų lango veikimą.

    Saugumas

    Vieni populiariausių ir geriausiai žinomų Vokietijos kūrėjų apkaustų Winkhaus komplektuojami su dviem priešįsilaužiminiais taškais padės apsisaugoti nuo vagysčių.

    Ovlo Classic spalvos

    Standartinės

    Platus spalvų pasirinkimas kiekvienam projektui. Plastikiniai langai gali būti laminuojami iš lauko, iš vidinės arba iš abiejų pusių.

    Nestandartinės

    Nestandartinių spalvų paletė susideda iš 18 papildomų spalvų tokių kaip balta medienos struktūros, aliuminio, Oregon… Šias spalvas galima pasirinkti užsakant ne mažesnį nei 12 vnt kiekį. Sužinokite daugiau užpildydami užklausos formą.

    Panašūs produktai

    AVANTGARDE 7000

    Populiariausi ekonominės serijos plastikiniai langai. Kainos ir kokybės kategorijos nugalėtojai. Kokybiški plastikiniai langai už prieinamą kainą tinkami Jūsų butui, balkonui ar namui. 

    ENCORE

    Plastikinių langų profilis sukurtas pasyviai statybai. Encore profilio kameros komplektuojamos su pašiltinimo dėklais. 47 mm storio stiklo paketas suteikia ne tik aukštą šilumos varžą, bet ir geresnę garso izoliaciją.

    REHAU MD SYNEGO

    Vokiškos kokybės standartus atitinkantys langai, sukurti naujai statybai su aukščiausiais šilumos izoliacijos reikalavimais. Trijų sandarinimo tarpinių sistema skirta A+/A++ energinio naudingumo klasei.

    KÖMMERLING 76 MD ir 88 MD

    Šilčiausi ir populiariausi profiliai plastikinių langų rinkoje. Patikima profilio konstrukcija sukuria didelę keliamąją galią esant dideliam stiklo plotui, kas ypač aktualu šiuolaikinėje statyboje.