Langų ir durų montavimas

Langų ir durų montavimas su mūsų specialistais vyksta itin greitai ir patogiai. Jeigu įsigijote langus, duris arba garažo vartus su montavimo paslauga, mūsų specialistas nemokamai atvyks į objektą, kad kartu galėtumėte pasitvirtinti gamybinius išmatavimus ir montavimo darbų eigą. Mūsų montuotojai – profesionalūs specialistai, kurie šioje srityje dirba jau daugybę metų ir yra ne kartą susidūrę su įvairiais iššūkiais (ir sėkmingai juos išsprendę).

Renkantis gaminius svarbu atsižvelgti ne tik į gaminių techninius parametrus bei kokybę. Montavimo darbų kokybiškumas ir montavimo metu naudojamų sandarinimo ir izoliavimo medžiagų kokybė yra taip pat labai svarbi dalis siekiant geriausio rezultato. Svarbu paminėti, kad darbams naudojamos tik sertifikuotos medžiagos.

Kokybiškas montavimas užtikrina ne tik aukštą konstrukcijos šilumos ir garso izoliaciją, bet ir tinkamą ir saugų gaminio eksploatavimą. Tinkamai sumontuotas kokybiškas gaminys tarnaus jums ilgus metus – jo varstymas bus paprastas ir saugus. Laikas pasirūpinti savo svajonių būstu.