ENCORE

Šiuolaikiškas dizainas, novatoriškos technologijos ir didelis energijos vartojimo efektyvumas, užtikrinantis mažesnes sąskaitas už šildymą!

Plastikinių langų kaina telefonu 

Encore – plastikiniai langai energiją taupantiems namams

  Encore plastikiniai langai individualiems namams yra puikus sprendimas reikliems klientams. Šiuolaikiškas dizainas, novatoriškos technologijos ir didelis energijos vartojimo efektyvumas, užtikrinantis mažesnes sąskaitas už šildymą!

  Encore profilio rėmo kameros užpildytos kokybiškais termo profiliais, kurie padeda pasiekti aukštos šiluminės varžos reikalavimus, A klasės namų statybai. 80 mm montavimo gylis padeda sukurti tvirtus, daug šviesos namuose suteikiančius langu. Storesni, 47 mm storio stiklo paketai padės pasiekti puikius garso izoliacijos parametrus, užtikrinančius akustinį komfortą.

   Produktai, kuriuos galima pagaminti iš Encore profilio:

   • Plastikiniai langai;
   • Į vidų atsidarančios tambūro durys;
   • Stumdomos PSK ir PSK automatinė sistemos.
   Encore

   Energetinė klasė

   A/A+

   Kamerų kiekis

   4

   Ką turėtumėte žinoti apie Encore profilį?

   • Encore profilis sukurtas tiek individualių namų modernizavimui, tiek naujų namų statybai;
   • Encore plastikiniai langai komplektuojami su trijų stiklų paketais (iki 48 mm pločio), maksimaliai šiluminei varžai pasiekti pridedami pašiltinti termo rėmeliai, su kuriais langai pasiekia net iki 0,76 W / m2K Uw vertės;
   • Šio profilio dizaino išskirtinumas yra jo elegantiškos, kampuotos stiklajuostės, padedančios sukurti klasikinį, minimalistinį dizainą;
   • Encore profilis yra skirtas Jums, jei Jūs ieškote geros kokybės langų nuosavo namo renovacijai ar A/A+ klasės statybai.
    p

    Techninės charakteristikos

    Energetinio efektyvumo klasėA/A+
    Kamerų skaičius4
    Montavimo gylis80 mm
    Stiklinimas47 – 48 mm
    Sandarinimo tarpinių skaičius2
    Šiluminė izoliacijaUf iki 1,0 W/m²K, Uw iki 0.76 W/m²K
    Garso izoliacijaRw 34 dB (pagal 14351/1 EN)
    SaugumasPagrindinis saugumas, RC1 N, RC2 N, RC2

     

    plastikiniai langai encore

    A/A+ energinės klasės šilumos izoliacija

    Pašiltinimo dėklai ir storesnis, 47 – 48 mm storio stiklo paketas leidžia pasiekti net iki 0,76 W/m2K).

    Klasikinis dizainas

    Kampuotos, griežtesnių linijų stiklajuostės puikiai dera prie bet kokio interjero.

    Patikimumas

    Gamybos procese naudojamos pažangiausios technologijos ir medžiagos, garantuoja didžiausią kasdienio naudojimo patogumą ir sklandų lango veikimą.

    Saugumas

    Vieni populiariausių ir geriausiai žinomų Vokietijos kūrėjų apkaustų Winkhaus komplektuojami su dviem priešįsilaužiminiais taškais padės apsisaugoti nuo vagysčių.

    Encore spalvos

    Standartinės

    Platus spalvų pasirinkimas kiekvienam projektui. Plastikiniai langai gali būti laminuojami iš lauko, iš vidinės arba iš abiejų pusių.

    Nestandartinės

    Nestandartinių spalvų paletė susideda iš 18 papildomų spalvų tokių kaip balta medienos struktūros, aliuminio, Oregon… Šias spalvas galima pasirinkti užsakant ne mažesnį nei 12 vnt kiekį. Sužinokite daugiau užpildydami užklausos formą.

    Panašūs produktai

    AVANTGARDE 7000

    Populiariausi ekonominės serijos plastikiniai langai. Kainos ir kokybės kategorijos nugalėtojai. Kokybiški plastikiniai langai už prieinamą kainą tinkami Jūsų butui, balkonui ar namui.

    OVLO CLASSIC

    Plastikiniai langai skirti renovacijai. Ovlo profilis tinkas individualių namų ir daugiabučių namų modernizavimui. Rėmo storis 80 mm, komplektuojamas su trijų stiklų paketu Ovlo profilis atitinka A klasės reikalavimus.

    REHAU MD SYNEGO

    Vokiškos kokybės standartus atitinkantys langai, sukurti naujai statybai su aukščiausiais šilumos izoliacijos reikalavimais. Trijų sandarinimo tarpinių sistema skirta A+/A++ energinio naudingumo klasei.

    KÖMMERLING 76 MD ir 88 MD

    Šilčiausi ir populiariausi profiliai plastikinių langų rinkoje. Patikima profilio konstrukcija sukuria didelę keliamąją galią esant dideliam stiklo plotui, kas ypač aktualu šiuolaikinėje statyboje.