Durys

Durys

 

Turbūt neįsivaizduojame nei vieno pastato ar namų be durų – tai neatsiejama namų dalis. Durų pasirinkimas yra gana platus, todėl rinktis reikia pagal individualius poreikius, kuriuos sudaro kokybė, kaina, saugumas ir dizainas. Durys yra būtent tas akcentas, kurį mato visi iš lauko pusės, kuris suteikia būstui išbaigtumą ir estetinį vaizdą. Labai svarbu, kad durys būtų pasirenkamos pagal paskirtį ir saugumą.

Plastikinės lauko durys idealus pasirinkimas, kai norima patalpoje išlaikyti maksimalų kiekį šviesos ir šilumos. Tai puikus pasirinkimas tiems, kas nenori ilgai laukti, bet nori turėti patikimas ir gražias duris. Plastikinės durys pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu, gausiu spalvų ir stiklo pasirinkimu.

Šarvuotos buto durys – skirtos patikimai buto apsaugai. Tai kokybiškos, tvirtos ir saugios durys, kurių konstrukciją sudaro metaliniai strypai, todėl durys nesideformuoja ir neišsikraipo. Galima rinktis įvairias spalvas iš esamos spalvų paletės ir daugybės dizainų, kurie yra su stiklu ir be stiklo. Durys turi gerą garso bei šilumos izoliaciją.

Šarvuotos lauko durys – tai kokybiškos, tvirtos metalinės konstrukcijos saugios durys, atsparios lauko sąlygoms. Tokios durys turi būti ypač patikimos ir patvarios bei turi turėti geras šilumos bei garso izoliacijos sąlygas. Džiaugiamės, kad galime savo klientams pasiūlyti tik aukščiausios kokybės šarvuotas lauko duris, kurios gali būti įvairaus dizaino bei plataus spalvų spektro.

Durys gaminamos pagal individualius užsakymus, todėl pagaminsime net nestandartinių išmatavimų duris. Nemokamas specialisto vizitas į namus padės jums išsirinkti geriausią variantą.

Plastikinės lauko durys

Plastikinės lauko durys yra dažnas pasirinkimas ne tik dėl dizaino su langais suderinamumo, bet ir puikaus estetinio vaizdo.

Šarvuotos durys

Stiprios, patvarios ir stilingos šarvuotos durys suteikia saugumo jausmą ir platų dizaino pasirinkimą tiek butui, tiek nuosavam namui.