Balkonai

Balkonai

 

Neatsiejama šiuolaikinių namų jaukumo suteikianti ir laisvalaikio zona yra balkonas. Vieniems tai tiesiog papildoma vieta sudėti daiktams, o kitiems tai lyg papildomas kambarys, kurį norisi panaudoti kuo praktiškiau. Balkono naudojimo ir paskirties galimybes praplečia balkono stiklinimas, tokiu būdu gaunama šiltesnė patalpa, apsaugota nuo lietaus ir vėjo. Tokioje patalpoje galima įrengti poilsio zoną ir mėgautis arbatos bei kavos puodeliu, auginti gėles arba įsirengti darbo, sporto, laisvalaikio kambarį. 

Balkono stiklinimo privalumai: 

  • Apsaugo nuo lietaus ir vėjo, ne tik balkonas, bet ir butas tampa šiltesnis.
  • Estetiškai gražus ir praktiškas būdas, gauti uždarą patalpą.
  • Puiki galimybė padidinti naudingą buto plotą.
  • Jauki erdvė laisvalaikio praleidimui.

Balkonų stiklinimas plastikiniais langais yra populiariausias, kadangi atrodo ne tik estetiškai gražiai, bet ir turi puikias šilumos savybes. Pasirenkant šį balkono stiklinimo variantą, turėsite komfortišką patalpą, apsaugotą nuo įvairių gamtos sąlygų ir nuo triukšmo.

Balkonų stiklinimas aliuminėmis sistemomis leidžia į patalpas patekti kuo daugiau natūralios šviesos ir mažiau drėgmės. Nesudėtingas sistemos stiklų valymas ir patogus stiklų važinėjimas bėgeliais suteikia atviro balkono pojūtį ir galima mėgautis gaiviu lauko oru, neišeinant iš namų. 

Pasinaudokite nemokamo vizito į namus privalumais ir išsikvieskite specialistą, kuris apžiūrės, pamatuos ir patars.

Balkonų stiklinimas plastikiniais langais

Balkonų stiklinimas plastikiniais langais yra vienas dažniausių pasirinkimų, kai reikia rūpintis balkonų apdaila.

Balkonų stiklinimas aliuminėmis sistemomis

Balkonų stiklinimas aliuminėmis sistemomis yra puikus pasirinkimas tiems, kuriems svarbu, kad į patalpą patektų kuo daugiau natūralios šviesos.