AVANTGARDE 7000 

Kainos ir kokybės kategorijos nugalėtojai. Kokybiški plastikiniai langai už prieinamą kainą tinkami Jūsų butui, balkonui ar namui.

Plastikinių langų kaina telefonu 

Ekonominės serijos plastikiniai langai – Avantgarde 7000

  Populiariausi ekonominės klasės langai pamėgti ne tik privačių klientų, bet ir statybininkų profesionalų. Šie plastikiniai langai geriausia kaina turi puikius techninius duomenis, klasikinį dizainą ir priimtiną kainą.

  Šveicarijos kokybės standartus atitinkantis Avantgarde 7000 yra tinkamiausias pasirinkimas ieškantiems tvirtų profilių iš patikimo gamintojo. Palanki šilumos izoliacijos vertė (iki Uw = 0,89) ir 70 mm montavimo gylis leis džiaugtis ne tik šiltais, bet ir didesnį kiekį šviesos į namus įleidžiančiais langais.

   Produktai, kuriuos galima pagaminti iš Avantgarde 7000 profilio:

   Avantgarde 7000

   Energetinė klasė

   B

   Kamerų kiekis

   6

   Ką turėtumėte žinoti apie Avantgarde 7000 profilį?

   • Avantgarde 7000 lango techniniai parametrai pranoko daugumą konkurentų, kadangi šio profilio kainų patrauklumas grindžiamas produktyvia gamyba, o ne medžiagų taupymu;
   • Avantgarde 7000 plastikiniai langai gali būti komplektuojami tiek su dviejų, tiek su trijų stiklų paketais (iki 42 mm pločio), maksimaliai šiluminei varžai pasiekti gali būti pridedami pašiltinti termo rėmeliai, su kuriais langai pasiekia iki 0,89 W / m2K Uw vertės;
   • Dėl šiuolaikiško ir elegantiško profilio dizaino, langus bus lengva prižiūrėti, o platus spalvų ir dekoratyvinių elementų pasirinkimas, leis išpildyti kiekvieno dizainerio lūkesčius;
   • Jei ieškote geros kokybės langų butui, sodybai ar vasarnamiui, Avantgarde 7000 yra geriausias pasirinkimas.
    p

    Techninės charakteristikos

    Energetinio efektyvumo klasėB
    Kamerų skaičius6
    Montavimo gylis70 mm
    StiklinimasNuo 23 mm iki 42 mm
    Sandarinimo tarpinių skaičius2
    Šiluminė izoliacijaUf iki 1,3 W/m²K, Uw iki 0.89 W/m²K
    Garso izoliacijaRw 42 dB (pagal 14351/1 EN)
    SaugumasPagrindinis saugumas, RC1 N, RC2 N, RC2

     

    Puiki šilumos izoliacija

    Universalus profilis tinkantis tiek individualiems sprendimams tiek renovacijoms (Uw iki 0,89 W/m2K).

    Šiuolaikiškas dizainas

    Daug dienos šviesos, platus spalvų bei kitų pridėtinių dizaino elementų pasirinkimas.

    Patikimumas

    Gamybos procese naudojamos pažangiausios technologijos ir medžiagos, užtikrinančios gaminių ilgaamžiškumą.

    Saugumas

    Vieni populiariausių ir geriausiai žinomų Vokietijos kūrėjų apkaustų Winkhaus komplektuojami su dviem priešįsilaužiminiais taškais padės apsisaugoti nuo vagysčių.

    Avantgarde 7000 spalvos

    Standartinės

    Platus spalvų pasirinkimas kiekvienam projektui. Plastikiniai langai gali būti laminuojami iš lauko, iš vidinės arba iš abiejų pusių.

    Nestandartinės

    Nestandartinių spalvų paletė susideda iš 18 papildomų spalvų tokių kaip balta medienos struktūros, aliuminio, Oregon… Šias spalvas galima pasirinkti užsakant ne mažesnį nei 12 vnt kiekį. Sužinokite daugiau užpildydami užklausos formą.

    Panašūs produktai

    OVLO CLASSIC

    Plastikiniai langai skirti renovacijai. Ovlo profilis tinkas individualių namų ir daugiabučių namų modernizavimui. Rėmo storis 80 mm, komplektuojamas su trijų stiklų paketu Ovlo profilis atitinka A klasės reikalavimus.

    ENCORE

    Plastikinių langų profilis sukurtas pasyviai statybai. Encore profilio kameros komplektuojamos su pašiltinimo dėklais. 47 mm storio stiklo paketas suteikia ne tik aukštą šilumos varžą, bet ir geresnę garso izoliaciją.

    REHAU MD SYNEGO

    Vokiškos kokybės standartus atitinkantys langai, sukurti naujai statybai su aukščiausiais šilumos izoliacijos reikalavimais. Trijų sandarinimo tarpinių sistema skirta A+/A++ energinio naudingumo klasei.

    KÖMMERLING 76 MD ir 88 MD

    Šilčiausi ir populiariausi profiliai plastikinių langų rinkoje. Patikima profilio konstrukcija sukuria didelę keliamąją galią esant dideliam stiklo plotui, kas ypač aktualu šiuolaikinėje statyboje.